A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

«Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Мінреінтеграції) заплановано проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості. З цією метою розроблено відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього. Враховуючи лист Мінреінтеграції від 03.12.2021 № 22/9.4-6905-21, просимо забезпечити розміщення на вебсайтах закладів освіти повної версії відеоролика.

09:40 13.12.2021

ТИЖДЕНЬ З ПРОТИДІЇ НАСИЛЛЮ

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, з 22 по 28 листопада в ліцеї в рамках Всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» було проведено тиждень з протидії насиллю «Мій світ без насилля».

15:17 03.12.2021

Години мужності

До Дня Збройних сил України, що відзначається щороку 6 грудня, у Сватівському професійному аграрному ліцеї відбулась зустріч здобувачів освіти з  начальником відділення рекрутингу та комплектування майором Книш П.С., провідним спеціалістом відділення призову Мельниченко А.О. Сватівського районного центру комплектування та соціальної підтримки та військовим моряком України Євгеном Семидоцьким. 

15:05 03.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень