A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти.

Дата: 25.06.2021 08:29
Кількість переглядів: 220

_____________________________________________________________________________________________

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічна база ліцею відповідає цілям і завданням освітнього закладу. Будівлі ліцею розміщені на земельній ділянці загальною площею 13686,2 м2, де  знаходяться 3 навчальних корпуси для професійно-теоретичної підготовки загальною площею 4215,8 м2, 2 корпуси для професійно-практичної підготовки загальною площею 3525м2 , 4 майстерні загальною площею 600 м2, 6 лабораторій загальною площею 170 м2, (кухарів, кондитерського виробництва, тракторів, сільськогосподарських машин, слюсарна та ремонтна), 6 господарсько-технічних споруд загальною площею 660 м2, автодром загальною площею 8000 м2, трактородром  загальною площею 6000 м2, їдальня загальною площею 1030 м2, спортивний зал загальною площею 831,1 м2 та гуртожиток загальною площею 3631,1 м2. Під’їздні шляхи та прилеглі території асфальтовано. На території створені зелені зони, квітники, налагоджене зовнішнє освітлення будівлі та території закладу, встановлено зовнішній відео нагляд.

Ліцей має один в’їзд. Територія ліцею частково огороджена. Головний навчальний корпус ліцею - це триповерхова будівля, яка має 25 кабінетів та медичний кабінет.  Кабінети відремонтовані з новими партами та стільцями в повному обсязі оснащені та забезпечені мультимедійними системами, інтерактивними дошками та комп’ютерними місцями для викладачів та здобувачів освіти (фото 1).

                 Гуртожиток ліцею - це типова цегляна 5-поверхова будівля (фото 2), яка знаходиться на території навчального закладу. Опалення споруди індивідуальне, газове. Його потужність-90 чоловік. В кожній секції розміщено 8 кімнат ( по 2-3 чол.), рукомойники, туалет. На І поверсі приміщення розташовані душова та пральня кімнати, кухня, холодильник, камера схову. Гуртожиток забеспечений в повному обсязі новими меблями та м'яким інвентарем згідно типовим нормам. Окрім приміщень побутового призначення в гуртожитку розміщені тренажерна кімната, бібліотека, актова зала (фото 3).

  Їдальня має великий зал для харчування (фото 4), харчоблок та 2 лабораторії які в повному обсязі забезпечені необхідним обладнанням, інструментом, інвентарем, кухонним та столовим посудом, столовими приборами та білизною  (фото 5). В 2021 році були закуплено: холодильник, електромясорубка, електрична плита з жаровою шафою, кухонний комбайн, мікрофильова піч та інший інвентар.

Спортивний зал (фото 6) – це двоповерхова цегляна будівля в якому є просторий спортивний зал, роздягальні, душові кімнати. Спортивний зал забезпечений необхідним спортивним інвентарем.

 У навчальному закладі високий рівень технічного і комп’ютерного оснащення: в наявності 2 комп’ютерних класи (фото 7), 18 приміщень професійно-теоретичної підготовки підключених до мережі Інтернет та  7 приміщень професійно-практичної підготовки : лабораторії та майстерні  (фото 8).

Для набуття навиків та умінь водіння  в освітньому закладі є машинно-тракторний парк, у складі якого:

  • 25 тракторів;
  • 4 зернозбиральні комбайни;
  • 9 автомобілів із них 5 вантажних, 4 обладнані подвійним керуванням (фото 9),  2 - автобуси та 1 легковий автомобіль.

Завдяки впровадженню у 2021 році проєкту «Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею», що реалізовувався ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу в освітньому закладі з’явився новий трактор «Білорус» 1025.2 (фото  10).

Фото 1

фото 2

Фото 3

Фото 4

Фото 5

Фото 6

Фото 7

Фото 8

Фото 9

Фото 10

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень