A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Рекомендації для здобувачів освіти на час карантину

Дата: 03.04.2020 08:41
Кількість переглядів: 255

З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ГОСТРОЇ РАСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМSARS-CoV-2  В ДПТНЗ «СПАЛ» З 12 БЕРЕЗНЯ ПО 24 КВІТНЯ 2020 РОКУ ВВЕДЕНО КАРАНТИН. НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ВІДВІДУВАННЯ   ЛІЦЕЮ  ОБМЕЖЕНО.

Рекомендації для здобувачів освіти:

 

Навчання в освітніх закладах об'єднує людей - в класах, гуртожитках, під час проведення різних заходів. Якщо ви навчаєтесь у бібліотеці, відвідуєте спортивні заходи або відпочиваєте з сусідами по кімнаті в гуртожитку, вас оточують люди. Все це разом створює багато можливостей для поширення респіраторних захворювань, таких як грип чи COVID-19.

 

НЗЗ можуть допомогти вам захистити себе та інших від зараження грипом чи COVID-19. НЗЗ - це заходи, які люди і громада можуть зробити, щоб уповільнити поширення респіраторних вірусів. Вони включають в себе прості щоденні профілактичні заходи, такі як уникати контакту із особами з проявами респіраторних захворювань, прикривати ніс і рот під час кашлю і чхання одноразовою серветкою, часто мити руки.

 

Ось кілька важливих кроків для захисту себе і інших від зараження і поширення респіраторних захворювань  (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря):

 

 1. Тримайтеся подалі, не менше 2 м, від інших людей, якщови захворіли або одягайте одноразову медичну маску.
 2. Підтримуйте зв'язок з медичною службою, вашими викладачами і друзями по електронній пошті, в текстових повідомленнях або по телефону.
 3. Багато відпочивайте.
 4. Пийте багато рідини - мінеральна не газована вода, чай. Якщо у вас є супутні хронічні захворювання, або ви схильні до високого ризику ускладнень респіраторних захворювань, негайно зверніться до лікаря.
 5. Дотримуйтесь дистанції. Люди, хворі на респіраторні захворювання, можуть поширювати вірус на інших людей на відстань до 1 м. Респіраторні захворювання, такі як грип чи COVID-19 дуже легко поширюються. Тримайтеся подалі від хворих людей. У людей, які захворіли на респіраторну інфекцію, в т. ч. COVID-19, симптоми можуть бути відсутні. Вони можуть передати вірус іншим людям, навіть не знаючи, що вони хворі.
 6. Намагайтеся не ділитися посудом, іншими речами із захворілими особами.
 7. Уникайте місць, де збираються великі групи людей, особливо якщо ви схильні до високого ризику ускладнень респіраторнихзахворювань (наявні хронічні захворювання дихальної, серцево-судинної систем).
 8. Зупинити поширення вірусів можливо, якщо виконувати кашльовий етикет. При кашлі або чханні прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою, це допомагає попередити поширення вірусу через ваші руки та поверхні. Викиньте використані серветки, а потім вимийте руки. Якщо немає можливості вимити руки, обробіть їх спиртовмісним антисептиком.
 9. Рекомендовано носити одноразову маску для обличчя під час захворювання, щоб знизити ризик поширення хвороби іншим.
 10. Мийте руки. Ретельно і часто мийте руки з милом і теплою водою.
 11. Якщо мило і тепла вода недоступні, використовуйте спиртовмісний антисептик для рук з вмістом спирту не менше 60%.
 12. Не торкайтеся до своїх очей, носа або рота брудними руками. Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь таких, як: клавіатура, мобільнітелефони, пультидистанційного керування телевізора, столи і дверні ручки.
 13. Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтеся
 14. Ви  можете використовувати спиртовмісні та хлорвмісні дезінфікуючі засоби. Завжди дотримуйтесь інструкцій з використання дезінфікуючих засобів, що на етикетці продукту

ВІДЕО

Що таке коронавірус та чим небезпечний його новий тип, виявлений у Китаї

Як знизити ризик захворювання коронавірусом

Будьте здорові! Поради

Інструкція: як правильно мити руки у час коронавірусу?

Як зробити ватно-марлеву пов'язку


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень