A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "Нескорені сини і доньки Луганщини в боротьбі за незалежність України"

Дата: 10.12.2020 09:27
Кількість переглядів: 241

     Шановні учасники навчально-виховного процесу, сьогодні ми презентуємо книгу - результат дворічної дослідницько-пошукової роботи учнів та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини, яка була ініційована Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області в рамках соціального проєкту «Нескорені сини і доньки Луганщини в боротьбі за незалежність України».

         Педагогічні працівники нашого ліцею, викладач історії Алдакимова-Лебединець І.О., керівник гуртка краєзнавчої та музейної роботи «Рідна стежина» Севостьянова А.В. разом з учнями долучились до роботи у цьому важливому проєкті.

         Зібраний матеріал розподілено на три напрямки:

І розділ «Герої живуть поруч» — це оповіді про колишніх учнів та випускників ЗП(ПТ)О, які зараз боронять Україну, серед них випускники нашого ліцею Сабада Микита, Сторожук Родіон, Чернопятко Сергій.

ІІ розділ «Пам`ятаємо ваш подвиг» містить головним чином зворушливі спогади близьких і рідних, друзів-одногрупників та педпрацівників закладів освіти, у яких навчалися наші герої.

ІІІ розділ «Свічка пам`яті» розповідає про воїнів-земляків, які загинули в боротьбі за незалежність України, про яких вдалося здобути матеріал:

-Рибальченко Олександра Миколайовича;

-Сахіба Магерам огли Атакішиєва;

-Стрєкнева Дмитра Володимировича;

-Буланова Олександра Івановича;

-Гуртяк Юрія Олександровича;

-Сищенко Сергія Миколайовича.  

 

         Ця книга – наш біль і наша данина пам`яті землякам, які полягли, захищаючи територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, це наша шана героїзму земляків-уродженців Луганщини, які захищають Україну від російської агресії.

         Книгу можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1_kzyRpHUEl8vJOkmxTNRYiu_Xc85Rt0E/view?usp=sharing

Усім героям - наша шана і низький уклін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень