A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Тиждень «Мова Вкраїни моєї барвиста, рідна, дзвінка, неповторна і чиста»

Дата: 08.11.2019 12:30
Кількість переглядів: 325

Ряд змістовних і цікавих заходів було проведено під час тижня «Мова Вкраїни моєї барвиста, рідна, дзвінка, неповторна і чиста» присвяченого Дню української писемності і мови та діянь Нестора Літописця, організованих викладачем української мови і літератури Пушишиною Т. М. 

4  листопада відбулося урочисте відкриття «А слово долине через віки», на якому здобувачі освіти читали вірші про мову, пригадали скорботний календар, переглянули відео «10 цікавих фактів про мову».

5 листопада ліцеїсти мали можливість позмагатися у знаннях з рідної мови, адже саме цього дня організовано і проведено І етапу конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

6 листопада учні переглянули мультимедійну презентацію «Збережемо чистоту рідної мови» і позмагалися під час розгадування ребусів, кросвордів.

7 листопада на здобувачів освіти чекав мовознавча вікторина «Мова – серце народу», на якій учні швидко та вправно долали зупинки «Я - учитель», «Показуха», «Символи міст», «Я – знавець частин мови», «Початок - кінець» тощо.

8 листопада відбулося підбиття підсумків та  урочисте нагородження переможців і активних учасників конкурсів. Крім того, протягом тижня діяли фотозона «Я люблю мову» та  книжково-ілюстративна виставка «Мова – духовне багатство народу».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень