A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

День профорієнтації в Троїцькому районі

Дата: 16.05.2019 10:44
Кількість переглядів: 404

14 травня 2019 року Троїцька районна державна адміністрація за підтримки Організації роботодавців «Союз роботодавців агропромислового комплексу Троїцького району Луганської області» провела «День профорієнтації» для учнів 8-11 класів шкіл Троїцького району.

Профорієнтаційний захід проведено з метою популяризації робітничих професій, вивчення регіонального ринку праці, покращення взаємодії з роботодавцями.

В заході взяли участь роботодавці агропромислового комплексу Троїцького району, навчальні заклади різних рівнів акредитації Луганської та Харківської областей, районний центр зайнятості, навчальні центри. ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» гідно представив свій навчальний заклад, презентувавши на заході інформаційні матеріали та вироби учнів за професіями «Кухар. Кондитер», «Бджоляр».

Учні шкіл ознайомились з потребами агроформувань району у робітничих професіях та спеціалістах, умовами та вимогами до працівників; отримали інформацію про правила прийому та умови навчання у різних закладах освіти, мали можливість оглянути сучасну сільськогосподарську техніку.

Захід пройшов у дружній, щирій атмосфері та сприяв зацікавленості молоді в отриманні робітничих професій та працевлаштуванню в с/г підприємствах району.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень