A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Вручення свідоцтв про отримання професії «Кухар»

Дата: 08.11.2019 10:47
Кількість переглядів: 304

Професія кухаря цікава та змістовна, праця кропітка і важка, потребує багато зусиль і творчої фантазії. Кухар володіє таємницею поєднання смаків, використовує широку гамму запахів та ароматів, точно і вправно оздоблює смачні вироби. Можливо тому праця кухаря і привертає таку велику кількість бажаючих її опанувати. Недарма в народі кажуть: «Гарний кухар вартий лікаря».

Другий рік поспіль на базі ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» проходить навчання групи кухарів від Сватівського районного центру зайнятості.  Згідно навчального плану здобувачі освіти отримали знання з технології приготування їжі, з організації виробництва та обслуговування, устаткування підприємств харчування, з санітарії та гігієни, здобули практичні вміння та навики на заняття з виробничого навчання тощо. Отримані знання та вміння стали  великою нагодою при проходженні виробничої практики.

4 листопада – останній день навчання групи в ліцеї, і згідно навчального плану відбулася Державна кваліфікаційна атестація, та вручення свідоцтв про отримання професії «Кухар», кваліфікація 3 розряд. На  урочистостях з нагоди вручення свідоцтва   зі словами привітання звернулися до випускників присутні на святі: заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Сватівського районного центру зайнятості Елла Петрівна Вовк; директор ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» Володимир Миколайович Євдокієнко; заступник директора  з навчально-виробничої роботи Ольга Миколаївна Пономаренко; майстер виробничого навчання  Світлана Миколаївна Кметь; викладач спецдисциплін професійно-теоретичної підготовки        Володимир Леонтійович Река.                     

 Випускники переглянули презентацію, пригадуючи  уроки виробничого навчання, почули на свою адресу багато гарних теплих слів -привітань, побажань, а потім з великим задоволенням поділилися своїми  враженнями про навчання в ліцеї під час проведення рефлексії « Сонячний промінчик з побажанням».           
« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень