A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Олімпійський тиждень в ліцеї

Дата: 20.09.2019 10:57
Кількість переглядів: 261

З 14 по 20 вересня в ліцеї пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Кожен день був присвячений певному виду спорту – учні і дізнавалися про нього більше, і позмагалися між собою.

Почався тиждень з участі найкращих спортсменів ліцею в районній спартакіаді. Учні та викладачі гідно представили ліцей на цих змаганнях та навіть отримали почесні нагороди. А саме, студентка групи 46 Котенко Діана зайняла третє місце в змаганнях з шашок, а викладач фізичної культури Муратов І.М. зайняв третє місце в гирьовому спорті.

Наступний день був присвячений інтелектуальному виду спорту – грі в шашки та шахмати. В клубі вихідного дня його керівниця Лебединець-Алдокімова І.О. організувала турнір з шашок та шахмат, під час якого всі цікаво та продуктивно провели свій вільний час.

В середу відбулася урочиста лінійка, яку провели викладач фізичної культури Муротов І.М. та заступниця з навчально-виховної роботи Зуб І.М. Учні ліцею мали можливість під час лінійки зустрітися з дворазовим чемпіоном світу та бронзовим призером з гирьового спорту Муратовим М.І. Він також провів для них вправи з гантелями, гирями та штангою.

Четвер в ліцеї був присвячений футболу. В цей день між учнями з різних груп були проведення змагання з міні-футболу. В п’ятницю студенти дізнавалися про олімпійські види спорту під час лекції на цю тему, яку провела бібліотекар Маслова О.М. Також на зустріч завітав майстер спорту міжнародного класу з академічної греблі, який розповів про свій досвід в цьому виді спорту. Закінчився тиждень підбиттям підсумків – всі зійшлися на тому, що треба займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень