A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Тренінг з профілактики торгівлі людьми за підтримкою Агенції ООН по міграції (МОМ) та Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини".

Дата: 16.03.2021 11:13
Кількість переглядів: 212

Сучасне рабство може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Великий ризик потрапити у ситуацію торгівлі людьми існує і для випускників професійно – технічних освітніх закладів при працевлаштуванні, тому з метою протидії торгівлі людьми практичним психологом Талдоновою М.В та учнем 3 курсу ліцею Жировим Василем 12 березня був проведений для здобувачів освіти випускних груп тренінг з безпечного працевлаштування за матеріалами Агенції ООН по міграції (Міжнародна організація з міграції), в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Луганської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Упродовж тренінгу здобувачі освіти були ознайомлені з правилами безпечної міграції та працевлаштування. Учасникам заходу були презентовані онлайн квест і ресурси з безпечної міграції та протидії торгівлі людьми. По закінченню тренінгу ведучі Жиров Василь, Тищенко Вікторія, Талдонова М. В отримали сертифікати та заохочувальні подарунки від Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини, а учасники тренінгу - просвітницькі матеріали.

Дякуємо благодійному фонду та МОМ за подарунки тренерам та якісний і корисний роздатковий матеріал.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень