A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

На тому тижні сталися дві чудові події!

Дата: 15.02.2021 11:19
Кількість переглядів: 336

На тому тижні сталися дві чудові події!

Перша, це ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» отримав довгоочікуваний трактор і ліцеїсти вже можуть переходити до практичних занять!

А друга, але не менш важлива подія, це ми продовжуємо налагоджувати публічно-приватне партнерство і 10 лютого 2021 року для 20 ліцеїстів за спеціальністю тракторист- машиніст відбулася екскурсія та майстер-клас на ПП Агрофірма «Гончарівська».

Ліцеїсти прослухали види, періодичність та поради з технічного обслуговування сучасних комбайнів - Кейс (Case) та Джон Дир (John Deere). Також майбутні трактористи-машиністи подивилися як піклуватися про сучасні комбайни не тільки в робочий сезон. Постановка комбайнів на зберігання, основні правила і консервація комбайнів та які основні помилки можуть допускатися і на що слід звернути увагу.

І звісно після завершення екскурсії не тільки в теорії, а й на практиці ліцеїсти закріпили отриманні знання.

Окрема подяка нашим партнерам ППА «Гончарівська», його колективу і аграріям Сватівського району та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею», що реалізується ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» у партнерстві з ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей», ППА «Гончарівська» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень