A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Хелловін в ліцеї

Дата: 03.11.2019 11:24
Кількість переглядів: 277

Хелловін - старовинне кельтське язичницьке свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.
Історія "свята" нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони (богині рослин) і християнського "Дня всіх святих". Більшість людей вважають це свято нешкідливою веселістю.
Тому, 31 жовтня та 1 листопада у Сватівському професійному аграрному ліцеї відбулося надзвичайно веселе свято Всіх Святих – Хелловін. (організатори художній керівник Алдакимова-Лебединець І.О. майстер в/н Крупка Н.Г. та вихователь Муратов М.І.) 
Запитуючи ставлення учнів до цього свята, чуємо такі відповіді: «Це весело, навіть в такі сумні часи людям потрібні гарні емоції. Думаю, святкування Хелловіна нічого поганого не зробить. Що ж стосується того, що це не українське, і навіть не слов’янське свято... Та й що, культури інших народів треба поважати.»
Почалося все з прикрашання залу. Це потрібно було тільки бачити….зграї кажанів, котрі летали в різіні сторони , гарбузи з вирізаними очима та ротами, декорації… дух захоплювало… Це було тільки доповненням до того дійства, котре потім відбувалося.. Але все не було б так весело та пізнавально, якби це не супроводжувалося традиційними англійськими піснями про Хелловін, та продовжилось фотосесією та святковою дискотекою.
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень