A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Профорієнтаційний тренінг в ліцеї

Дата: 16.12.2019 11:36
Кількість переглядів: 319

         12 грудня колектив ліцею провів для учнів 8-10 класів Гончарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сватівської районної ради Луганської області профорієнтаційний тренінг. За програмою тренінгу учні виконали вправи «Привіт», «Знайомство», «Жив у бабусі сіренький козлик», «Заселення». Робота в групах та у колі «Вибір професії» сприяла усвідомленню учнями своєї відповідальності  у виборі  майбутньої професії та розумінню того, що основу добробуту суспільства створюють працівники робітничих професій.

         Майстри в/н ліцею провели для школярів майстер-класи: «Опрацювання схеми підключення датчику руху», «Наповнення кондитерських корзинок білково-заварним кремом. Оформлення тарталеток», «Регулювання випередження моменту запалення та встановлення магнето на пусковому двигуні ПД-10», «Перевірка якості меду».

         Закінчився захід брейк-кавою у дружньому колі та вправою «Відкритий мікрофон». Школярі поділилися своїми враженнями та висловили думку про те, що розпочинати  доросле життя треба з опанування вмінь та навичок саме робітничої професії, що неодмінно допоможе кожному на першій сходинці до самостійного життя.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень