A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

День закоханих в ліцеї

Дата: 14.02.2019 13:39
Кількість переглядів: 548

День закоханих - свято сповнене приємних сюрпризів та цікавих подарунків. Цей день в ліцеї розпочався теж з приємного сюрпризу для педагогів та працівників ліцею. Лідери учнівського самоврядування подарували всім власноруч виготовлені в стилі орігамі «валентинки». Завітали до нас в цей день і  гості - спеціаліст Сватівського районого центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Карпцова Людмила Вікторівна, яка провела з учнями першого курсу урок правового виховання «Гляди не забудь, людиною будь».  Метою заходу було сприяння формуванню правосвідомості підлітків шляхом конкретизації норм моралі і права стосовно їхньої безпосередньої поведінки, формуванню розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки.

Особлива увага приділялась застереженню від вчинення в майбутньому адміністративних та кримінальних правопорушень, проявів агресивної поведінки, порушень громадського порядку. Окрім цього було зосереджено увагу на популяризації здорового способу життя та важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

Ввечері у гуртожитку для учнів відбулась молодіжно-розважальна програма «Кохання врятує світ», яку підготували учасники гуртка «Посмішка» та клубу «ЮНІКС». Захід був насичений яскравими виступами учнів, жартівливими мініатюрами, закохані пари мали змогу позмагатися у конкурсах та здобути звання «Ідеальна пара». Всі учасники отримали солодкі призи. Завершилося свято дискотекою.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень