A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Зустріч з екоактивістом в ліцеї

Дата: 22.02.2019 14:13
Кількість переглядів: 524

22 лютого в ліцеї відбулася зустріч з полтавським екоактивістом, представником громадської організації «Еколтава» Максимом Макухою. Гість прочитав ліцеїстам лекцію в рамках «Курсу громадянської освіти» на тему «Екологічні ініціативи. Організація роздільного збору відходів та їх переробка». Учасники зустрічі обговорили проблеми сміттєзвалищ та переробки відходів в Україні. Дізналися, що майже всі відходи потрапляють сьогодні на сміттєві полігони, хоча їх можна було би використовувати для вторинної переробки.

Спікер дав рекомендації, як кожен може долучитися до вирішення цієї проблеми. Для цього він детально розповів про види побутових відходів та можливості їх вторинної переробки. На прикладі ініціативи «Чистотак» учасники також дізналися як можна організувати роздільний збір сміття в своєму місті.

Спікер теж зауважив, що сортування відходів починається ще в магазині. Тому учасники зустрічей дійшли до висновку, що слід більш уважніше ставитися до відходів та не перетворювати їх в сміття, яке буде накопичуватися на полігонах. Для цього можна: 
 

  • відмовитись від товарів в пластиковій упаковці, яку неможливо використати для вторинної переробки;
  • якщо це можливо, то взагалі не купувати товари в пластиковій упаковці, а віддавати перевагу скляній тарі чи паперовій упаковці;
  • віддавати перевагу тарі для багаторазового використання;
  • компостувати органічні відходи.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень