A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Онлайн-марафон всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

Дата: 26.11.2021 14:34
Кількість переглядів: 153

25.11.2021 року здобувачі освіти груп ліцею №11,16,26,36  взяли участь у проведенні онлайн – марафону в межах 16 днів активізму проги гендерно зумовленого насильства «Сексуальні домагання НЕ норма повсякденності жінки!». Модераторками заходу були регіональна координаторка по Донецькій та Луганській області МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Ганна Лемешко та консультантка з комунікацій МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Марія Літвін.

            Марафон сприяв підвищенню обізнаності молоді щодо гендерно зумовленого насильства, сексуальних домагань та інших форм сексуального насильства, їх проявів. Учасники та учасниці заходу переглянули відеоролик “StandUp проти насильства» та у форматі вікторини/питання відповіді висловлювали свої думки та відношення до гендерного насилля. Також присутні дізналися про результати аудиту безпеки у Сватовській громаді та статистику звернень/випадків сексуальних домагань щодо жінок та дівчат у громаді.

             Модераторки марафону ознайомили учасниць та учасників з Флагманською ініціативою ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат», як з інструментом зниження ризиків сексуальних домагань та інших форм сексуального насильства у громадських місцях.

            Здобувачі освіти щиро вдячні організаторам заходу за надану можливість взяти участь у марафоні, отримати багато корисної інформації та обговорити актуальні для молоді питання.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень