A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Інтегрований навчальний курс "Агросфера" як інноваційний формат розвитку знань та вмінь молоді про аграрну сферу України

Дата: 07.12.2020 14:49
Кількість переглядів: 424

Реалізовуючи  проєкт «Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею»,  3.11.2020 р. викладачем спецдисциплін  ліцею Кондратенко Т.І.була проведена апробація  курсу «Агросфера» (заняття № 1).

         Урок проходив згідно рекомендованого методичного  посібника та підручника  «Агросфера».

         Загальне враження від уроку позитивне: динамічний стиль проведення, залучення всіх здобувачів освіти  до роботи, цікавий інформаційний матеріал. Використання додаткових матеріалів  сприяло активізації пізнавальної діяльності учнів, а висока щільність на уроці дала можливість видати програму у більшому форматі.

         До проведення уроку здобувачам  освіти  було надано можливість вдома переглянути відео «Четверта промислова революція», що сприяло активному включенню всіх присутніх до роботи на уроці.

         Дуже велике враження для ліцеїстів  мало перегляд на уроці відео

 «Концептуальний автономний трактор» та відео матеріалу про першу доїльну залу «карусель».

          Урок допоміг учням здобути знання про  аграрну сферу та її компоненти, хоча в кінці уроку учні  при опитуванні констатували даний розділ  як найважчий. ( Саме формулювання аграрного сектору, аграрної сфери….)

         З великим задоволенням пройшла імпровізована церемонія нагородження культур.

         Неабиякий інтерес викликав у ліцеїстів інформаций матеріал про вирощування в Україні равликів.

         Наприкінці уроку під час виконання вправи «Відкритий мікрофон» здобувачі освіти зазначили, що на уроці пізнали багато нового про Україну, про її здобутки  в сільському господарстві, про те, що, навіть, при такому занепаді в економіці, ми маємо хороші показники в роботі агропромислового комплексу.

         Курс «Агросфера» , наповнений додатковим освітньо-інформаційним матеріалом та методичний посібник до нього сприяють цікавому викладанню курсу з використанням інноваційних форм та методів,  дають можливість викладачу в повній мірі активизувати пізнавальні здібності учнів та мотивувати їх до розвитку аграрної сфери.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень