A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Години мужності

Дата: 03.12.2021 15:05
Кількість переглядів: 155

До Дня Збройних сил України, що відзначається щороку 6 грудня, у Сватівському професійному аграрному ліцеї відбулась зустріч здобувачів освіти з  начальником відділення рекрутингу та комплектування майором Книш П.С., провідним спеціалістом відділення призову Мельниченко А.О. Сватівського районного центру комплектування та соціальної підтримки та військовим моряком України Євгеном Семидоцьким. 

Під час зустрічі провідний спеціаліст та заступник начальника районного Сватівського ТЦК та СП розповіли про будні, переваги та перспективи професії військового, познайомили присутніх з умовами вступу та навчання у ВНЗ країни.

Викладач історії С.М.Кметь організувала зустріч здобувачів освіти з військовим моряком Є. Семидоцьким.

На заході були присутні директор ліцею В.М. Євдокієнко, заступник директора з НВР І.М.Зуб.

Ліцеїсти із захопленням слухали розповідь нашого земляка, сватівчанина про нелегкі будні військової служби, задавали багато питань і отримували відверті відповіді, цікавилися планами Євгена  на майбутнє. З захопленням майбутні захисники слухали розповідь про нагороди. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання військового обов'язку, вірність українському народові та військовій присязі Євген Семидоцький нагороджений: нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі», Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні», відзначений державними нагородами: медаллю "За військову службу Україні", нагрудним знаком «За військову доблесть».

Військовослужбовці передали нам частину своєї наснаги, мужності й оптимізму. Ніхто не залишився байдужим. Такі уроки мужності назавжди залишаться у пам’яті підростаючого покоління та стануть справжніми уроками життя.

На згадку про зустріч  здобувачі освіти ліцею подарували запрошеним  військовослужбовцям вітальні листівки, квіти і збірку «Нескорені сини і донькиЛуганщини».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень