A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Екологічна АКЦІЯ «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

Дата: 22.09.2020 15:10
Кількість переглядів: 231

 

         19 вересня за ініціативою Всеукраїнського молодіжного  руху «Let`s do it? Ukraine» спільно з Міжнародним рухом «Let`s Do It World» в Україні проходила міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

         Всеукраїнський молодіжний  рух «Let`s do it? Ukraine» - учасник загальносвітового руху «Let`s Do It World», що об’єднує понад 20 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своєй країні.

         Акція проводиться з метою формування національної культури чистоти, благоустрію, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді.

         Здобувачі освіти нашого ліцею долучились до акції операцією «Чистий берег», під час якої прибирали зону відпочинку на березі річки Красна. Під керівництвом вихователя Муратова М.І. учні збирали сміття, пластиковий посуд та сухе гілля. Корисна праця та спілкування на свіжому повітрі сприяли гарному настрою і усвідомленню того, що кожен учасник акції робить потрібну справу і є прикладом дбайливого ставлення до навколишнього середовища.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень