A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Тренінг як форма мотивації молоді

Дата: 07.12.2020 15:12
Кількість переглядів: 220

 

В рамках реалізації проєкту “Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею» 4 грудня практичним психологом ліцею Талдоновою М.В. було проведено заняття «Секрети лідера» з тренінгової програми «Молодіжний рух як інноваційний спосіб залучення та мотивації молоді до розвитку аграрної сфери». Тренінгове заняття мало на меті розширити уявлення учасників тренінгу про лідерство, виявити сильні та слабкі сторони розвитку особистості, навчити використовувати технології SWOT–аналізу.

Тренінг пройшов в атмосфері відкритості, співпраці, взаєморозуміння та поваги один до одного. Учнівська молодь ліцею протягом тренінгу виявила відкритість до нового досвіду, здатність і прагнення активно приймати участь у такій формі навчання. Тренінг надав можливість учасникам не тільки прослухати теоретичний матеріал за темою, а й відпрацювати конкретні навички та вміння, і став мотивуючим поштовхом до усвідомлення того, що кожен з них повинен працювати над розвитком своїх особистих якостей, можливостей саморозвитку та самовдосконалення.

Тренінг був викладений цікаво,в доступній формі та завершився на позитивній емоційній ноті, справдивши усі очікування учасників та тренера.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень