A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

ТИЖДЕНЬ З ПРОТИДІЇ НАСИЛЛЮ

Дата: 03.12.2021 15:17
Кількість переглядів: 154

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, з 22 по 28 листопада в ліцеї в рамках Всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» було проведено тиждень з протидії насиллю «Мій світ без насилля».

Заходи тижня були направлені на формування в учнівської молоді нетерпимого ставлення до насильства та його проявів.

Зокрема, практичним психологом Талдоновою М.В проведено для здобувачів освіти І курсу тренінгове заняття «Протистояння домаганням та насиллю», на якому молодь навчилася розпізнавати небезпечні ситуації, дізналася, як потрібно себе вести у ситуаціях тиску і загрози насилля, потренувалась протистояти сексуальним домаганням, дізналась про кримінальну відповідальність за злочин сексуального характеру, ознайомилася з рекомендаціями, як допомогти жертві насилля.

Анонімне анкетування здобувачів освіти щодо випадків насилля показало, що поодинокі випадки глузування, «приклеювання ярликів», прізвищ відбуваються в освітньому закладі.

Ще одним досить дієвим антинасильницьким заходом стала участь учнів в онлайн-челенджі «Моє ставлення до насилля».

Активи груп випустили стіннівки «Ми проти насилля».

Прикро, що дедалі частіше є прояви насилля у сім’ях. На завершенні тижня вихователь гуртожитку Муратов М.І запропонував учням, мешканцям гуртожитку ліцею переглянути та обговорити художній фільм «Скарб», у якому гостро підіймаються проблеми насилля у родині.

Зупинимо насильство разом – оберемо щасливе майбутнє!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень