A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

ШКОЛА БЕЗПЕЧНОЇ МІГРАЦІЇ

Дата: 10.12.2020 15:45
Кількість переглядів: 335

   

   9.12. 2020 учні ліцею – Жиров Василь та Тищенко Вікторія взяли участь у дводенному онлайн-навчанні 52-х тренерів з числа активної молоді, учнів ПТНЗ Луганської області, за допомогою тренінгу «Школа безпечної міграції».

   Онлайн - тренінг проводився Запорізьким благодійним фондом «Посмішка дитини», за підтримки Агенції ООН по міграції (Міжнародна організація з міграції), в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Луганської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

   Під час онлайн-навчання учні отримали дуже багато цікавої та корисної інформації про безпечну міграцію та протидію торгівлі людьми, дізналися про її причини та елементи, у груповій роботі учасники тренінгу розібрали ситуації потрапляння у «рабство».

   Тренерами були висвітлені такі питання як: «Міфи та факти про торгівлю людьми», «Аналіз ситуації 2020»; «Особливості працевлаштування за кордоном»; «Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів «527» тощо. Одним із цікавих моментів онлайн-навчання було проходження учасниками  онлайн квесту з безпечного працевлаштування.

   Квест, як форма онлайн-роботи, для учасників був новим та, водночас, дуже цікавим і корисним. Учасникам тренінгу, які отримали певні знання і уміння тренерами було запропоновано залучити до проходження онлайн квесту здобувачів освіти ліцею.

   Шановні здобувачі освіти, ви маєте унікальну можливість дізнатись для себе та своїх близьких дуже корисну інформацію про безпечне працевлаштування за кордоном і не тільки, тому долучайтесь до проходження онлайн - квесту за посиланням https://quest.stoptrafficking.org/start та отримуйте сертифікати Міжнародної організації з міграції.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень