A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Конкурс краси "Міс весна 2019"

Дата: 10.03.2019 16:57
Кількість переглядів: 756

5 березня в ліцеї відбувся конкурс серед ліцеїсток «Міс весна 2019», який організувала вчитель історії України, керівник гуртка вихідного дня Алдокимова-Лебединець Інна Олександрівна. Під час конкурсу учениці ліцею подарували всім присутнім чудове свято та продемонстрували свої таланти. Всі гості отримали заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

 

Захід розпочався з конкурсу-візитки, під час якого дівчата розповіли присутнім цікаві факти про себе та свої захоплення. В наступному конкурсі учасниці під час дефіле продемонстрували свої весняні сукні. Далі дівчата показали присутнім свої кулінарні таланти в конкурсі господинь, під час якого мали швидше за своїх суперниць наліпити вареників. В останньому конкурсі учасниці демонстрували свої таланти та захоплення.

 

В перервах між конкурсами своїми виступами присутніх радували вчитель української мови та літератури Пушишина Т.М., вчитель історії України Алдокимова-Лебединець Інна Олександрівна, соціальний педагог та психолог Талдонова М.В., вихователь Ткаченко М.О.

 

По закінченню конкурсної програми журі в складі заступниці з виховної роботи Зуб І.М., майстрів виробничого навчання Черкасова В.В. та Хоружого С.І. оцінили виступи ліцеїстом, після чого визначили переможниць в наступних номінаціях:

«Міс весна» - Ракітіна Альона, група 16

«Міс ніжність» - Маляренко Вікторія, група 26

«Міс чарівність» - Бахшалиєва Айнуре, група 16

«Міс фантазія» - Генріх Анастасія, група 16

«Міс кокетка» - Котенко Діана, група 36

«Міс грація» - Калиберда Алла, група 26
« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень