A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Служба порозуміння в ліцеї

Дата: 22.02.2020 22:55
Кількість переглядів: 243

З 2018 року в ліцеї проводиться робота з реалізації  міжнародного проєкту «Створення служб порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний-рівному та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та сприянням ГО «Ла-Страда-Україна».

Завдяки проекту 26 учнів та 3 педагоги пройшли тренінгове навчання за програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти», опанували вмінням розв’язувати конфлікти мирним шляхом за допомогою відновних практик. Здобуті знання та вміння дозволять ефективно запобігти проявам насильства та булінгу серед підлітків. З метою впровадження  медіації та навчання учнів конструктивним методам ведення конфліктів в  ліцеї створена Служба порозуміння, координатором якої призначена практичний психолог Талдонова М.В. Командою медіаторів проведено 10 інформаційно-просвітницьких заходів, 12 кіл, розглянуто 14 медіаційних справ.

18 лютого до ліцею завітала асистентка проектів ГО «Ла-Страда-Україна» Харківська Тетяна, яка зустрілась з медіаторами/медіаторками нашого н/з та урочисто вручила учням сертифікати про проходження ними тренінгового навчання 3-ї хвилі. Тож, команда медіаторів ліцею поповнилась новими обличчями. Побажаємо всім учасникам проекту плідної роботи у справі миробудування, творчих ініціатив та злагоди.

              « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень